گروه مبلمان اداری و خانگی تیس با بهره‌گیری از دانش و تخصص طراحان و تولیدکنندگان معروف داخلی و اروپایی، با شناخت بازار بین‌المللی توانسته است دستاوردها و محصولات جدید و ارزشمند خود را با اتکاء به سال‌ها دانش و تجربه حرفه‌ای در صنعت مبلمان خانگی و اداری برای رقابت با برندهای بزرگ بین‌المللی در عرصه فرامنطقه‌ای صادر نماید.

از این رو، گروه مبلمان تیس با سال‌ها تجربه در زمینه واردات و تولید و عرضه مبلمان خانگی و اداری موفق شده دستاوردها و افتخارات بسیاری را کسب نماید. این گروه موفق به کسب گواهینامه Euro Cert در زمینه تولید مبلمان خانگی و اداری گردیده است. اهم دستاوردها و موفقیت‌های این شرکت عبارتند از:

  • لوح زرین و تندیس در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی مبلمان خانگی و اداری (Hofex2016)
  • دارنده گواهینامه EURO CERT در زمینه مدیریت طراحی و اجرا، مشتری مداری، توسعه منابع انسانی، تولید و طراحی، مدیریت اطلاعات و مدیریت چند منظوره
  • برنده تندیس زرین سه ستاره برتر انتخاب نخست مشتریان
  • دارنده گواهینامه طراحی، کیفیت و ماندگاری DQD
  • برنده دو لوح سیمین برترین کیفیت محصول از نمایشگاه بین المللی مبلمان خانگی و اداری (Hofex 2015)
  • برگزیده اجلاس تولید کنندگان و تامین کنندگان لوازم و تجهیزات خانه و ساختمان و سازندگان ایرانی

فروش محصولات تولیدی به سفارت خانه‌های کشورهای مختلف سبب شده گروه مبلمان تیس در سال جاری ضمن اخذ نشان استاندارد ایران (ISIRI مبلمان منزل) و اخذ گواهینامه CE MARK اروپا  گام بلندی در جهت صادرات محصولات مبلمان خانگی و اداری تحت برند خود به کشورهای مختلف بردارد.


تندیس ها و لوح های دریافتی شرکت تیس

نمایش بیشتر
Hofex2017

Hofex2017

Read More
نمایش بیشتر
Hofex 2016

Hofex 2016

Read More
نمایش بیشتر
Moblex 2015

Moblex 2015

Read More
نمایش بیشتر
Moblex2015

Moblex2015

Read More