تاریخچه گروه مبلمان تیس

شرکت ایده پردازان صنعت تیس ( سهامی خاص )

گروه مبلمان تیس به عنوان یکی از فعالان پیشرو در زمینه‌ی طراحی و تولید مبلمان کلاسیک و مدرن می‌باشد که در فرآیند ساخت از بهترین متریال روز دنیا استفاده می‌کند. محصولات مبلمان اداری و خانگی تیس نتیجه سال‌ها تجربه در ترکیب هنر و تکنولوژی در صنعت چوب و بهره‌گیری از متخصصین مجرب می‌باشد.

گروه مبلمان تیس با قریب به دو دهه فعالیت در زمینه تولید و بازرگانی انواع مبلمان اداری و خانگی در سال ۱۳۹۱ اقدام به احداث کارخانجات تولیدی ساخت مبلمان اداری و خانگی نمود. کارخانه گروه مبلمان اداری و خانگی تیس در فضایی به وسعت سیزده هزار متر مربع در منطقه استراژیک جنوب غرب تهران احداث شد. گروه مبلمان اداری و خانگی تیس با به کارگیری نیروهای کار متخصص و با تجربه و استفاده از دانش تولیدکنندگان به نام اروپایی اکنون قادر به صادرات محصولات مبلمان اداری و خانگی در راستای حضور در بازار بین‌المللی و رقابت با سایر تولیدکنندگان خارجی می‌باشد.

چرا گروه مبلمان اداری و خانگی تیس را انتخاب می‌کنید؟

عوامل متعددی در انتخاب یک برند مبلمان اداری و خانگی تأثیر دارند از جمله کیفیت، رضایتمندی مشتری و طراحی هنری مبلمان. مهمترین دلایلی که بسیاری از مشتریان و متقاضیان مبلمان اداری و خانگی گروه تیس را انتخاب می‌کنند عبارتند از:

  • رعایت تمام ملاحظات و استانداردهای فنی در طول طراحی و تولید مبلمان اداری و خانگی با رعایت اصول کیفی
  • بهره‌گیری از دانش و توان نیروهای متخصص، با تجربه و کارآمد داخلی
  • استفاده از جدیدترین و به روزترین فناوری‌ها و تجهیزات پیشرفته طراحی و تولید در صنعت مبلمان خانگی و اداری
  • تعامل همیشه در دسترس و صادقانه با مشتریان و ذینفعان در جهت احترام به حقوق مصرف کننده و درک نیازهای آن‌ها

گروه مبلمان تیس همواره سعی می‌کند در راستای افزایش سطح رضایتمندی مشتریان خود، با استفاده از تجهیزات نوین، نیروهای کارآزموده و تحصیل کرده، برترین و با کیفیت‌ترین مبلمان خانگی و اداری را با بهترین سطح کیفیت و منطبق با آخرین استانداردهای روز دنیا در این صنعت ارائه نماید. همچنین تضمین در ساخت و ارائه خدمات پشتیبانی قبل و پس از فروش جزو مهمترین فعالیت‌های تیم ما می‌باشد.

گروه مبلمان تیس آمادگی پذیرش و انجام پروژه‌های معماری داخلی و دکوراسیون  فضاهای تجاری، اداری و مسکونی از تهیه نقشه تا طراحی و اجراء توسط متخصصین و هنرمندان خلاق را دارد.