طراحی دکوراسیون داخلی منزل

طراحی داخلی نقش عمده ای در کیفیت فضای ساختمان ایفا میکند. نحوه چیدمان و تقسیم بندی فضا، جنسیت و رنگ پوشش سطوح (کف، سقف و دیوارها)، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر دیگر تعیین کننده زیبایی و کار آمدی فضاهای داخلی هستند. امروزه تاثیر طراحی داخلی بر آرامش (مجموعه هنجارهای عصبی)، راندمان (در فضاهای اداری )، اثر بخشی (در فضاهای تجاری) بسیار بدیهی و لازم به نظر می‌رسد. زیبایی، طراحی مدرن و لحاظ استانداردهای عملکردی تاثیر عمده ای بر بازدهی فضاهای اداری دارند.

آنچه به یک بنا روح می بخشد، فضای داخلی آن است. بنابراین می توان گفت کیفیت فضای داخلی از یک طرف تأثیر مستقیمی بر نحوه انجام فعالیت¬های ما در آن دارد و از طرف دیگر نگرش، احوال و شخصیت ما را تحت تأثیر قرار می دهد. بر این اساس، هدف طراحی داخلی، بهبود عملکرد فیزیکی و روانی فضا برای راحت¬سازی زندگی در آن است. فضای معماری بدون طراحی داخلی یا اصلاً قابل استفاده نیست و یا در صورت قابل استفاده بودن، کارآیی لازم و بهینه را نخواهد داشت.

با توجه به روند پیشرفت دستاوردهای علمی و فناوری در صنعت طراحی و تولید مبلمان خانگی و اداری هر روز شاهد سبک‌ها و تفکرهای جدید و خلاقانه در این حوزه هستیم.

برای رقابت در بازار داخلی و بین‌المللی وجود تفکر خلاقانه در ایجاد طرح‌های نوین و جدید، در نظر گرفتن ارگونومومی (توانایی‌هایی جسمی- فکری انسان) در طراحی مبلمان، ایجاد طرح‌های مقرون به صرفه و در عین حال با کیفیت مبتنی بر علائق و نیازمندی مصرف کنندگان، رعایت اصول زیبایی شناختی، درک صحیح از مواد و مصالح برای طراحی و تولید مبلمان خانگی و اداری و فضاسازی داخلی، استفاده از فناوری‌های به روز و شناخت کافی باز بازار و انتظارات مخاطبین در فضای شدید رقابتی جزو الزامات کلیدی موفقیت و محبوبیت یک برند در صنعت مبلمان خانگی و اداری بین مخاطبین و صنعت میباشد.

در همین راستا، فعالان و تولیدکنندگان صنعت طراحی و تولید مبلمان خانگی و اداری می‌بایست تمام توان و منابع خود شامل امکانات و دستاوردهای علمی، تجهیزات و فناوری‌های نوین، زیرساخت‌های مالی، دانش و تخصص نیروهای انسانی و سایر موارد را برای طراحی، تولید و صادرات برترین محصولات با بالاترین سطح کیفیت به کار ببندد تا بتوانند به موفقیت دست یابند.

گروه مبلمان تیس پس از قریب به دو دهه عرضه انواع مبلمان خانگی و اداری لوکس و سوپر لوکس جهت گسترش حوزه فعالیت خود با گردآوری طراحان و دکوراتورهای خلاق و مهندسین مجرب زیباترین فضاهای داخلی و خارجی را به بهترین سبک و متد روز دنیا را برای شما خلق خواهند نمود.

هر فضای داخلی اعم از محل کار ، سکونت و یا تفریح قابلیت زیبا شدن و انتقال آرامش را داراست، کافیست معمارانه طراحی شود.

گروه مبلمان تیس به عنوان شرکت پیشرو در زمینه طراحی و تولید مبلمان خانگی و اداری با اتکاء به دانش و تخصص نیروهای کارآزموده داخلی و طراحان به نام اروپایی توانسته است به فعالیت در زمینه تولید و بازرگانی محصولات در بازار داخلی و بین‌المللی بپردازد. از اینرو:

این شرکت در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بر اساس اصل “طراحی علمی، کیفیت عالی و زمان مناسب” در پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی و … فعالیت و سعی در جلب رضایت شما عزیزان دارد.

۱۳۹۶-۰۴-۱۹

پروژه منزل مسکونی

۱۳۹۶-۰۴-۱۹

پروژه رودهن