همه افراد از داشتن منزل یا محیط کاری با مبلمان زیبا لذت می‌برند و احساس آرامش می‌کنند. شما می‌بایست تصمیم بگیرید که برای خرید مبلمان به چه مراکز معتبر و شناخته شده‌ای مراجعه نمایید. بعلاوه برای خرید مبلمان خانگی و اداری باید نوع و سبک مبلمان، جنس و طراحی پارچه، جنس چوپ را مورد توجه قرار دهید زیرا مبلمان خانگی و اداری زیبا و با کیفیت، جلوه ویژه و منحصر به فردی به طراحی داخلی منزل و محل کار شما می‌بخشد. از اینرو از افراد یا گروه‌های متخصص و با تجربه در زمینه طراحی و تولید مبلمان خانگی و اداری باید مشاوره دریافت نمود و خرید را انجام داد.

قبل از خرید مبلمان خانگی و اداری باید در نظر بگیرید مبلمان را برای چه فضایی می‌خواهید؟، مبلمان خانگی و اداری را برای کجا میخواهید؟،  تنوع رنگی مبلمان و پارچه به چه صورت باشد؟ میزان زمان استفاده از مبلمان اداری و خانگی چقدر است و سایر موارد. گروه مبلمان تیس با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در زمینه‌ی طراحی و تولید مبلمان خانگی و اداری و به پشتوانه سال‌ها تجربه و دانش به روز میتواند در طول آگاهی پیش از خرید، خرید یا خدمات پشتیبانی بعد از خرید مبلمان خانگی و اداری به صورت همیشه در دسترس به شما خدمات‌رسانی با بالاترین سطح کیفیت را ارائه نماید.

گروه مبلمان تیس پس از قریب به دو دهه واردات و عرضه انواع مبلمان خانگی و اداری لوکس و سوپر لوکس از کشورهای صاحب صنعتی چون اسپانیا و ایتالیا  با هدف ارایه محصولات ایرانی، کمک به بالابردن سطح صنعتی کشور، جلوگیری از خروج ارز از کشور و ایجاد اشتغال ضمن انتقال دانش فنی، تکنولوژی و ماشین آلات وابسته از کشورهایِ صاحب صنعت، اقدام به تولید مبلمان خانگی و اداری با کیفیت جهانی نموده است.
نمایندگی‌های فروش متنوع در اکثر شهرهای پرجمعیت، همچنین فروشگاهی به وسعت ۱۵۰۰ متر زیربنا به همراه پارکینگ اختصاصی در منطقه پاسداران و فروشگاهی در سه طبقه اختصاصی  پارچه در منطقه استراتژیک یافت آباد باعث بوجود آمدن فضای امنی جهت خرید محصولات گروه مبلمان خانگی و اداری تیس شده است.

فروش محصولات تولیدی به سفارت خانه‌های کشورهای مختلف  باعث شد گروه مبلمان خانگی و اداری تیس در سال جاری ضمن اخذ نشان استاندارد ایران ISIRI مبلمان منزل و اخذ گواهینامه CE MARK اروپا گام بلندی در جهت صادرات مبلمان خانگی و اداری خود به کشورهای مختلف بردارد.

گروه مبلمان خانگی و اداری تیس سعی دارد، متناسب با فضای محیط کار یا منزل به طراحی و تولید مبلمان خانگی و اداری بپردازد که در حال حاضر این روند، با نظارت دقیق روی چوب و پارچه و ارائه تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش توسط تیمی از خبرگان این صنعت صورت می‌گیرد. برای دریافت مشاوره در زمینه خرید مبلمان خانگی و اداری با بازدید از سایت گروه مبلمان تیس، از مشاورین ما راهنمایی دریافت نمایید.