حضور گروه مبلمان خانگی و اداری در نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل (مبلکس ۲۰۱۷)

نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل (مبلکس ۲۰۱۷) یکی از مهمترین رویدادهای صنعت چوب و مبلمان است که به دلیل تنوع وسیع محصولات و تجهیزات به روز و رونمایی از دستاوردها و نوآوریهای نوین در بخش طراحی و تولید مبلمان خانگی و اداری، پذیرای حضور بسیاری از علاقمندان به این حوزه می باشد. بعلاوه بسیاری از طراحان و تولیدکنندگان فعال تولید مبلمان خانگی و اداری در شاخه های گوناگون صنعت در این نمایشگاه گرد هم می آیند تا علاوه بر آگاهی از اخرین دستاوردها و جدیدترین گرایشات صنعت و بازار مبلمان اداری و خانگی، طراحی ها، فرصت همکاری با برندها و شرکت های پیشرو در زمینه طراحی و تولید مبلمان اداری و خانگی و رونمایی از آخرین و جدیدترین محصولات را داشته باشند.

در نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل (مبلکس ۲۰۱۷) بسیاری از تولیدکنندگان، واسطه ها و مالکان کسب و کارهای فعال مبلمان خانگی و اداری قادرند یکدیگر را در فضایی پویا و بی دغدغه ملاقات کنند تا فرصت همکاری های سازنده داخلی و بین المللی در راستای رشد و گسترش تولید داخلی و اشتغال زایی فراهم شود.

در همین راستا، شرکت تیس برای چندمین سال متوالی و به دلیل استقبال شما عزیزان با حضور در نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل (مبلکس ۲۰۱۷) تصمیم به عرضه محصولات خود در این نمایشگاه نموده است. منتظر حضور گرم شما در نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل هستیم.

مکان: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

زمان: ۱۳-۱۰ مرداد ماه ۱۳۹۶

1 دیدگاه

  1. kiachoob گفت:

    سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین
    ما در زمینه درب های ضد سرقت و ضد حریق
    فعالیت می کنیم.خوشحال میشوم از وبسایت ما دیدن
    کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *