پرسش‌های متداول درباره مبلمان

پرسش‌های متداول درباره مبلمان

اگر درباره مبلمان به کمک نیاز دارید، ما یک لیست از پرسش‌ها به همراه پاسخ های متداول آنها را در اختیار شما قرار میدهیم. ما تلاش می کنیم بهترین تجربه دیگران را به شما ارائه کنیم. برای مشاهده پاسخ  یک سوال روی آن کلیک کنید.

1. ‌آیا کالاهای شما ضمانت و خدمات پس از فروش دارند یا خیر؟ اگر دارد چه مدتی؟

 یکی از معیارهای کلیدی موفقیت گروه مبلمان تیس تعهد به استانداردهای کیفیت و الزامات مشتیر مداری برای کسب رصایتمندی مشتریان مان است. بله تمامی کالاهای ما یک سال گارانتی و ۳ سال خدمات پس از فروش دارند.

2. آیا مبلمان تولیدی شما قابلیت تعویض پارچه را دارند؟

گروه مبلمان تیس با بهره گیری از دانش و تجربه طراحان  و تولیدکنندگان داخلی و اروپایی با ارائه تنوع وسیع پارچه و طرح، سبد محصولات وسیع و متنوعی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. بله تمامی مبلمان تولیدی ما قابلیت تعویض رنگ و پارچه و چرم را با توجه به درخواست و سلیقه شما دارد. ما تنوع پارچه زیادی داریم اما اگر خودتان هم پارچه داشته باشید همان را هم برایتان رویه کوبی می‌کنیم.

3. پارچه های شما تولیدی است یا وارداتی؟

گروه مبلمان تیس به دلیل حضور در بازار بین المللی دسترسی وسیعی به تنوع پارچه خارجی و با کیفیت بسیار بالا دارد و این تنوع طرح و پارچه در کنار کیفیت بالا به موفقیت گروه مبلمان تیس در صادرات مبلمان خانگی و اداری و حضور در عرضه رقابت در صنعت فرامنطقه‌ای انجامیده است. اغلب پارچه‌های مصرفی ، وارداتی و با کیفیت های استاندارد جهانی می باشد. تمام متریال  مبلمان‌های تولیدی وارداتی است ولی ما مونتاژ می‌کنیم. هم پارچه و هم مکانیزم طراحی و تولید مبلمان خانگی و اداری تیس از بهترین متریال و مواد سازنده روز و خارجی هستند.

4. نحوه ارسال محصولات و هزینه آن به چه صورتی است؟

یکی از مهمترین خدمات پس از فروش گروه مبلمان تیس، تحویل در محل مشتری است که تا بتوانیم تجربه خرید منحصر به فرد و بی دغدغه ای را برای آنها رقم بزنیم. در واقع طبق مرام‌نامه مشتری مداری گروه مبلمان تیس، تمامی محصولات ارائه شده از طرف این شرکت تا مقصد نهایی با ضمانت حمل می‌گردد ولی هزینه حمل و نقل بر عهده‌ی مشتری است.

5. درصورتیکه محصول تولیدشده دارای ایراد باشد آیا شرکت مسئولیت آنرا قبول میکند؟

 شاید کمتر گروه تولیدی مبلمان خانگی و اداری امکان تعویض مبلمان را تقبل کند اما طبق اصول مشتری مدار در گروه مبلمان تیس، مبلمان یا هر محصول خریداری شده شما از امکان تعویض برخوردار است. البته در صورتیکه ایراد از طرف این مجموعه باشد بصورت رایگان تعمیر یا تعویض می‌شود و در صورتیکه ایراد وارده از طرف مصرف کننده باشد با مراجعه متخصصین ما در امر تعمیرات تخصصی مبلمان خانگی و اداری و  با اخذ هزینه تعمیر صورت می‌گیرد.

6.جنس چوبهای مصرفی در مبلمان تولیدی شما از چیست؟

کیفیت چوب نقش بسیار مهمی در کیفیت طراحی و تولید مبلمان خانگی و اداری دارد. مهمترین چوب ها در تولید شامل چوب روسی، چوب تبریزی، چوب بلوط و چوب راش است. در این بین چوب راش، به دلیل بافت همگن و درجه سختی مناسب بیشترین تقاضا را برای خرید در صنعت بازار مبلمان خانگی و اداری به خود اختصاص داده است.  از این رو گروه مبلمان تیس در طراحی و تولید مبلمان خانگی و اداری از چوب راش به عنوان جنس چوب‌های مصرفی غالبا استفاده می کند.